Rekomendacijos

“Nepaprastai malonu dirbti su Ieva Kubiliene – labai kompetetinga advokatė, atidžiai įsiklauso ir greitai reaguoja į visus kliento pageidavimus, įsigilina į pačius subtiliausius niuansus, girdi savo klientą ir operatyviai pateikia atsakymų variantus, puikiai juos išaiškina užsakovui.“

Evalda Šiskauskiene,
LVRA prezidentė
LR turizmo rūmų prezidiumo narė
HOTREC narė

“Nuo 2007 m. lapkričio grupė investuotojų iš Olandijos dalyvavo dideliame nekilnojamojo turto vystymo projekte Vilniuje. Šį projektą neigiamai paveikė užklupusi ekonominė krizė, ir be to, teko susidurti su vietine nekompetencija ir piktnaudžiavimais.

2010 m. birželį mus supažindino su p. Ieva Kubiliene ir nuo to momento ji perėme rūpinimąsi didele dalimi mūsų teisinių reikalų, ir mums pavyko pasukti projekto eigą teigiama linkme.

Šiuo beveik 4 metų laikotarpiu Ieva tapo mūsų konstruktyviu ir patikimu partneriu ir visada pasiekdavo mums maksimaliai palankių  rezultatų.  Mes labai vertiname jos, kaip verslo advokatės,  asmeninį požiūrį, atsidavimą darbui, profesionalumą ir sąžiningumą.

Aš rekomenduoju Ievą Kubilienę visais aspektais.”

Jelle Helder, Apeldoornas, Olandijos Karalystė
2014 kovo 22 d.

“Indra yra pirmaujanti konsultavimo ir technologijų tarptautinė kompanija Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje. Ji siūlo sprendimus ir paslaugas transporto ir eismo, energetikos ir pramonės, viešojo administravimo ir sveikatos priežiūros, finansinių paslaugų, saugumo ir gynybos bei telekomunikacijų ir žiniasklaidos sektoriuose.

Nuo 2010 m. advokatė Ieva Kubilienė teikia teisines konsultacines paslaugas mūsų Lietuvos biurui, dirbo su mūsų specialistais ir atstovavo gaunant mūsų kompanijai ir inžinieriams teisės užsiimti Lietuvos Respublikoje ypatingų statinių projektavimo ir statybos darbais pripažinimo sertifikatus. Mes labai vertiname jos profesionalų ir greitą visų klausimų sprendimą, konfidencialumą ir puikų gebėjimą dirbti komandoje.”

Indra Sistemas S.A., David Fernández, Madridas, Ispanijos Karalystė

“Kaip tarptautinis investuotojas į nekilnojamąjį turtą, turintis verslo interesų daugelyje Europos šalių, aš labai stipriai rėmiausi Ievos teikiamiomis puikiomis teisinėmis paslaugomis tvarkant visus mano verslo reikalus Lietuvoje.”

Kevin Campbell Ivie, Londonas, Jungtinė Karalystė
2014 balandžio 8 d.

„Ieva Kubilienė jau daug metų yra mano nekilnojamojo turto investicijų verslo advokatė.  Ji man visuomet suteikia puikias teisines paslaugas ir man visada buvo nuostabu su ja dirbti. Aš gyvenu toli nuo Lietuvos, ir man pasisekė, kad galiu visiškai pasitikėti Ievos teikiamų paslaugų kokybe, jos profesionalumu, patikimumu ir sąžiningumu. Aš labai rekomenduoju naudotis jos paslaugomis, ir man būtų malonu suteikti papildomą informaciją bet kuriam potencialiam jos klientui.“

Robert Leyland:  robertleyland1@yahoo.co.uk , Didžioji Britanija